Підсумкова клінічна конференція: слухачі циклу спеціалізації з терапевтичної стоматології демонстрували практичні роботи

24 листопада 2023

Сьогодні на кафедрі післядипломної освіти лікарів-стоматологів відбулася підсумкова клінічна конференція слухачів циклу спеціалізації "Терапевтична стоматологія". Відкриваючи конференцію, директорка ННІПО Алла Марченко побажала плідної праці  на конференції та впровадженні набутих знань в подальшій практичній діяльності .

Були представлені шість доповідей за всіми розділами терапевтичної стоматології. Хронологія дня:

1.Робота в чотири руки у стоматологічному кабінеті .

Виконавці : Шейко Владислава , Мись Діана.

Керівник : проф. Скрипнікова Т. П.

2.Технічна фотографія в прямій реставрації.

Виконавці : Бодаква Анна, Бодаква Юлія.

Керівник : доц. Радлінський С. В.

3. Вторинна ендодонтія ,утруднення в лікуванні.

Виконавець : Сусін Олексій.

Керівник : доц. Смаглюк В. І.

4. Використання композитних матеріалів Evicrol та  Latelux у державній стоматології. Їх клінічні переваги та недоліки .

Виконавець : Лучко Артем.

Керівник : проф.. Скрипников П. М.

5. Спосіб відновлення контактного пункту. Технічне забезпечення.

Виконавець : Адаменко Андрій

Керівник : ас. Лазарєва К. А.

6. Травматичні стоматити . Діагностика , лікування.

Виконавець : Голубець Олександра

Керівник : доц. Хміль Т. А.

А модератором конференції стала доцентка Тетяна Хміль. Щодо вражень, то особливе зацікавлення викликали виступи, присвячені особливостям відновлення твердих тканини зуба, вторинній ендодонтії, цифровому фотопротоколу, лікуванню травм слизової оболонки порожнини рота. На завершення професорка Таїса Скрипнікова, підбиваючи підсумки роботи,  подякувала доповідачам та їхнім керівникам за змістовні і актуальні роботи і побажала успіхів у майбутньому на професійному шляху.

Final Clinical Conference: Participants of Therapeutic Dentistry Specialization Cycle Showcase Practical Works

Today, at the Department of Postgraduate Education for Dentists, a final clinical conference was held for the participants of the "Therapeutic Dentistry" specialization cycle. Opening the conference, Alla Marchenko, Director of Academic and Research Institute of Postgraduate Education wished for productive work during the conference and the successful application of acquired knowledge in future practical activities.

Six presentations covering various aspects of therapeutic dentistry were featured during the conference. The schedule for the day included:

1. "Four-Handed Work in the Dental Office."

Presenters: Vladyslava Sheiko, Diana Mys.

Supervisor: Prof. T.P. Skrypnykova.

2. "Technical Photography in Direct Restoration."

Presenters: Anna Bodakva, Yuliia Bodakva.

Supervisor: Assoc. Prof. S.V. Radlinskiy.

3. "Secondary Endodontics, Difficulties in Treatment."

Presenter: Oleksii Susin.

Supervisor: Assoc. Prof. V.I. Smahliuk.

4." The Use of Evicrol and Latelux Composite Materials in Public Dentistry. Their Clinical Advantages and Disadvantages."

Presenter: Artem Luchko.

Supervisor: Prof. P.M. Skrypnykov.

5. "Method of Restoring the Contact Point. Technical Support."

Presenter: Andrii Adamenko.

Supervisor: Asst. Prof. K.A. Lazareva.

6. "Traumatic Stomatitis. Diagnosis, Treatment."

Presenter: Olexandra Holubets.

Supervisor: Assoc. Prof. T.A. Khmil.

The conference was moderated by Assoc. Prof. Tetiana Khmil. Impressively, presentations dedicated to the peculiarities of restoring the dental hard tissues, secondary endodontics, digital photo protocols and the treatment of oral mucosa injuries drew particular interest. In conclusion, Professor Taisa Skrypnykova expressed gratitude to the presenters and their supervisors for meaningful and relevant works and wished them success in their future professional endeavors.