«Підсумкова семестрова атестація з дисципліни «Терапевтична стоматологія. Модуль 1, 2»

12 червня 2023

9 червня 2023 року на кафедрі пропедевтики терапевтичної стоматології пройшла підсумкова семестрова атестація здобувачів вищої освіти 3-го року навчання ОПП Стоматологія з дисципліни «Терапевтична стоматологія. Модуль 1, 2». Психологічно складний навчальний рік, онлайн лекції, заняття, що не раз переривалися сповіщеннями про повітряну тривогу… Але більшість студентів продемонстрували досатній рівень теоретичних знань і практичних навичок та заслужено отримали високий бал! Багато студентів, які брали участь у студентській науковій конференції, практичному конкурсі «Моя перша пломба», досягли середнього балу за поточну успішність 4,5 отримали оцінку за СПА автоматично!

Успіхів усім!