Підсумкова семестрова атестація з освітньої компоненти «Мікробіологія, вірусологія та імунологія» на другому курсі стоматологічного факультету

13 червня 2023

13 червня 2023 року на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології пройшла підсумкова семестрова атестація здобувачів вищої освіти 2-го року навчання ОПП Стоматологія з дисципліни «Мікробіологія, вірусологія та імунологія». Більшість здобувачів освіти продемонстрували достатній рівень набутих знань і вмінь. Студенти, які показали високий рівень знань та досягли середнього балу за поточну успішність 4,5 і вище балів, отримали оцінку за СПА автоматично. Це такі студенти:

Гончар Анастасія – 5 група

Стуріна Ірина – 4 група

Романченко Богдана – 2 група

Кушпіль Аліна – 2 група

Григоренко Діана – 2 група

Зенченко Дарина – 2 група

Науково-педагогічний колектив кафедри має надію, що набуті знання та вміння здобувачами вищої освіти знайдуть своє практичне застосування в подальшій професійній діяльності.