Підсумкові модульні контролі знань на кафедрі дитячої терапевтичної стоматології

26 квітня 2023

Цього тижня на кафедрі дитячої терапевтичної стоматології розпочалися підсумкові модульні контролі знань з дисциплін ОК 17 «Пропедевтика дитячої терапевтичної стоматології» та ОК 24 «Профілактика стоматологічних захворювань». Навчальний рік пройшов досить швидко, але продуктивно. Здобувачі освіти показали високий рівень знань із вивчених дисциплін як теоретично, так і практично. Доценти кафедри, які оцінювали знання, відмітили успішність студентів, які мали середній бал вище 4,5 і відповідно до нормативного документа університету «Положення про організацію та проведення оцінювання навчальної діяльності здобувачів вищої освіти в Полтавському державному медичному університеті» привітали їх з автоматичним складанням ПМК.

Бажаємо всім успіхів і наснаги!