Пишаємося нашими юними вченими

13 вересня 2022

Староста студентського наукового гуртка кафедри фізики Ірина Кіруша (нині студентка 5 курсу медичного факультету №1) під керівництвом старшого викладача кафедри, кандидата педагогічних наук Володимира Макаренка взяла участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Young science 4.0» (НУОЗ України імені П.Л. Шупика м. Київ) у секції «Терапія, фармація та фармакологія» з науковою роботою на тему «Вплив психоемоційного стресу та метеочутливості на хворих з кардіологічною патологією».

Журі високо оцінило актуальність розглянутої теми, особистий внесок та відзначили учасницю дипломом І ступеня. Днями Ірина Кіруша отримала диплом з відзнакою за свою роботу.

Пишаємося нашими юними вченими та зичимо подальших успіхів і нових вагомих здобутків у науковій діяльності!