Пізнавальний захід для школярів / Educational Event for Schoolchildren

13 листопада 2023

До Всесвітнього дня науки кафедра гігієни та екології провела пізнавальний захід для учнів 11 класу ЗОШ №26 м. Полтави, який популяризував навчальну дисципліну «Гігієна та екологія». Темою заходу було обрано «Мікроклімат та його вплив на самопочуття людини. Методи визначення параметрів мікроклімату у приміщеннях».

Інтерес у школярів викликали прилади, які використовуються при дослідженні параметрів мікроклімату та інформація, яку можна застосувати для регулювання і покращення мікроклімату в себе вдома. До проведення заходу були залучені студенти кураторської 2-ї групи 1 курсу медичного факультету №1.

До слова, Всесвітній день науки було проголошено ЮНЕСКО на загальній конференції у 2001 році, в Україні відзначається з 2013 року. Щороку 10 листопада відзначається Всесвітній день науки за мир і розвиток, який підкреслює важливу роль науки в суспільстві та необхідність залучення широкої громадськості до дебатів щодо нових наукових проблем. Це також надає важливості та актуальності науки в нашому повсякденному житті.

Educational Event for Schoolchildren

To mark the World Science Day, the Department of Hygiene and Ecology organized an educational event for schoolchildren of the 11th grade from School No. 26 in Poltava. The event aimed to popularize the academic discipline of "Hygiene and Ecology" with a focus on the theme "Microclimate and its Impact on Human Well-being. Methods for Determining Microclimate Parameters in Indoor Spaces."

The schoolchildren showed interest in the instruments used to investigate microclimate parameters and the information that can be applied to regulate and improve the microclimate at home. The first-year students of Group 2, Medical Faculty No. 1 were involved in conducting the event.

It's worth noting that World Science Day was proclaimed by UNESCO at a general conference in 2001 and has been celebrated in Ukraine since 2013. Every year on November 10, World Science Day for Peace and Development highlights the crucial role of science in society and emphasizes the need to engage the general public in discussions about new scientific issues. This also underscores the importance and relevance of science in our everyday lives.