Полтава відзначає 77-у річницю визволення від фашистських загарбників та День міста: Університет разом зі своїм містом

23 вересня 2022

Знаменний для Полтави день університетська спільнота розпочала з покладання квітів до підніжжя обеліска загиблим воїнам , вшануванням їхньої пам'яті та низкою інформаційних, патріотично спрямованих заходів на факультетах ПДМУ.

Так зокрема, студенти 1 курсу 5 групи стоматологічного факультету, вшанувавши пам'ять загиблих, прослухали емоційну розповідь заступника декана Оксани Павленкової про тяжкі випробування, які випали на долю українського народу у часи Другої Світової війни, про важливість уроків минулого для воєнних реалій сьогодення.

До аудиторій вони повернулись під враженням почутого, продовжуючи обговорювати нагальні проблеми життя в умовах війни вже з російським агресором.

Ніщо не повинно забуватись і ніхто не повинен бути забутим!

З Днем визволення міста, рідна Полтаво! Перемога буде за нами!