«Полтавські дні громадського здоровʼя» стали темою конференції

26 травня 2023

26 травня 2023 року в Полтавському державному медичному університеті відбулася щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Полтавські дні громадського здоровʼя».

На конференції обговорювалися актуальні проблеми громадського здоров’я, профілактичної та практичної медицини як під час війни, так і в мирні дні, засади державної політики та нормативно-правового регулювання системи громадського здоров'я в Україні.

У роботі конференції взяли участь організатори охорони здоров’я, науковці з різних навчальних закладів, керівники лікувальних закладів міста і області, лікарі практичної охорони здоров’я, завідувачі кафедр та викладачі, аспіранти, лікарі-курсанти, лікарі-інтерни та студенти.