Поповнення когорти університетів-партнерів ПДМУ: підписано Меморандум про співпрацю з Каледонським Університетом Глазго (Glasgow Caledonian University), Шотландія

24 травня 2024

Цього року Полтавським державним медичним університетом було розширено співпрацю із університетами Шотландії та укладено Меморандум про Взаєморозуміння із Каледонським Університетом Глазго, Шотландія.  Цьому передувала низка робочих зустрічей, в ході яких обговорювалися перспективні напрямки співпраці.

Співробітництво з  Каледонським Університетом Глазго передбачає:

• Розробку вебінарів, віртуальні стажування, онлайн стажування для НПП, академічні обміни та програми міжнародної співпраці у формі онлайн (COIL).
  • Заохочення зв'язків студентів з Товариством невідкладної допомоги та іншими організаціями охороноздоровчого спрямування.
  • Спільну наукову діяльність.
  • Вивчення шляхів просування інновацій та знань для оптимізації потенціалу соціально-економічного розвитку.
  • Спільну проєктну діяльність у сфері міжнародного співробітництва.

Довідково

Каледонський Університет Глазго, який  розташований у самому центрі Глазго, є прекрасним академічним середовищем та одним з найкращих сучасних студмістечок у Великій Британії, яке отримало численні нагороди.

Досвід переваги в освіті університету бере свій початок у 1875 році. Сьогодні університет складається з 3 академічних факультетів, широко відомих у своєму середовищі та шанованих провідними британськими і міжнародними компаніями.

Завданням Факультету охорони здоров’я та медико-біологічних наук є надання першокласної освіти, можливостей для проведення досліджень та передачі знань всередині академічних дисциплін, пов’язаних із охороною здоров’я, медсестринською справою, біологічними та біомедичними напрямками, психологією та науками про зір.

Тримаємо міжнародний фронт задля Перемоги!

New addition to the cohort of partner universities of PSMU: the Memorandum of Understanding with Glasgow Caledonian University, Scotland, was signed

This year, Poltava State Medical University has expanded its cooperation with Scottish universities and signed a Memorandum of Understanding with Glasgow Caledonian University, Scotland.  This was preceded by a series of working meetings to discuss promising areas of cooperation.

Cooperation with Glasgow Caledonian University provides for:

• Development of Webinars, Virtual placements, Peer enhanced electronic placement (PEEP), exchange and COIL.
  • Encouragement of student-led links with the Emergency Care Society and the equivalent society in Poltava.
  • Research and scholarly links.
  • Exploring ways to promote innovation and knowledge to optimise the capacity for social and economic development.
  • Joint project activity in the sphere of international cooperation.

Ad Notam

Glasgow Caledonian University, located in the heart of Glasgow, is an excellent academic environment and one of the best modern campuses in the UK, which has received numerous awards.

The university's track record of excellence in education dates back to 1875. Today, the University consists of 3 academic faculties, widely known in their environment and respected by leading British and international companies.

The mission of the Faculty of Health and Life Sciences is to provide first-class education, research opportunities and knowledge transfer within the academic disciplines related to health care, nursing, biological and biomedical fields, psychology and vision sciences.

Keep the international front for the Victory!