Правопросвітницький захід: Міжнародний день боротьби за права осіб з інвалідністю

08 травня 2023

На кафедрі філософії та суспільних наук ПДМУ відбувся правопросвітницький захід для студентів 1-ого курсу.

На запрошення юриста сектору «Полтавське бюро правової допомоги № 1» відділу безоплатної правової допомоги Юрія Ночовного студенти завітали до фахівців з надання безоплатної правової допомоги, де ознайомились із загальними засадами діяльності органу, особливостями надання безоплатної правової допомоги, обговорили підстави надання відстрочки від мобілізації за станом здоров’я, умови надання правової допомоги особам з інвалідністю та інші питання правового спрямування.

Студенти також дізналися про послуги системи надання безоплатної правової допомоги у разі виникнення необхідності захисту своїх прав, оскільки така категорія осіб відповідно до ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» належить до суб'єктів права не лише на первинну, а й на безоплатну вторинну правову допомогу.