Презентували новий підручник для парамедиків і медичних сестер / New Textbook Presented for Paramedics and Nurses

18 жовтня 2023

На кафедрі іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією традиційно приділяється значна увага питанню забезпечення здобувачів вищої освіти всіх рівнів якісною навчальною літературою.

Нещодавно у Всеукраїнському спеціалізованому видавництві «Медицина», був випущений підручник «Professional English for Paramedics and Nurses = Англійська мова за професійним спрямуванням для парамедиків І медичних сестер». Навчальний підручник створений колективом авторів кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією, доцентів – Іванни  Знаменської, Олени Бєляєвої;  викладача Світлани Ефендієвої та старшого викладача Ксені Гаврильєвої.

Автори сподіваються, що це навчальне видання, призначене саме для парамедиків і медичних сестер, знайде свого читача не тільки серед студентів, а й серед представників практичної охорони здоров’я.

New Textbook Presented for Paramedics and Nurses

The Department of Foreign Languages with Latin and Medical Terminology has traditionally paid significant attention to providing students of all levels of higher education with quality educational literature.

Recently, the textbook titled "Professional English for Paramedics and Nurses was released by the All-Ukrainian Specialized Publishing House "Medicine". The textbook was created by a team of authors from the Department of Foreign Languages with Latin and Medical Terminology, including Associate Professors Ivanna Znamenska and Olena Bieliaieva, the lecturer Svitlana Efendiieva and Senior Lecturer Kseniia Havrylieva.

The authors hope that this educational publication, designed specifically for paramedics and nurses, will find its readers not only among students but also among representatives of practical healthcare providers.