«Принципи академічної доброчесності»: бесіда з п`ятикурсниками

21 вересня 2022

Співробітники кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією в перший день циклу провели бесіду зі здобувачами вищої освіти 5 курсу стоматологічного факультету на тему «Принципи академічної доброчесності». Завуч кафедри, доцент Добровольська О.В. ознайомила студентів із положенням «Про академічну доброчесність здобувачів освіти та співробітників ПДМУ», яке встановлює загальні засади, норми та правила академічної доброчесності при написанні історії хвороби, здійсненні наукової діяльності здобувачами вищої освіти, порядок їх перевірки та правові наслідки порушень.

Дотримання правил академічної доброчесності є обов’язковим для усіх учасників університетської спільноти як на території ПДМУ, так і поза нею.