Про проблеми діагностики стану зору та методи лікування йшлося на всеукраїнській конференції офтальмологів у ПДМУ

02 травня 2023

Наприкінці квітня на кафедрі оториноларингології з офтальмологією відбулась всеукраїнська науково-практична конференція «Оптометрія в Україні: Нові стандарти обстежень»  з майстер-класом «Застосування нових стандартизованих оптометричних тестів для визначення функціонального стану органа зору». На конференцію приїхали більше 200 учасників із різних регіонів України. Відкрив конференцію ректор ЗВО ПДМУ Вячеслав Ждан. Вітальне слово проголосив член-кореспондент АМН, завідувач кафедри офтальмології та оптометрії КНМУ Сергій Риков. Також у пленарному засіданні взяли участь проректор з науково-методичної та післядипломної освіти ПДМУ, професор, Ігор Скрипник та завідувач кафедри оториноларингології з офтальмологією Михайло Безега.

На конференції виступили провідні фахівці у галузі офтальмології та оптометрії з Києва, Одеси, Харкова, Полтави. Учасники познайомилися з проблемами діагностики функціонального стану зору та  методами лікування офтальмологічних захворювань, для підвищення свого професійного рівня у галузі офтальмології та оптометрії.