Продовжується вступна кампанія до Полтавського державного медичного університету

28 липня 2022

Інформуємо, що з 29 липня 2022 року розпочинається прийом заяв вступників для здобуття вищої освіти  за освітніми ступенями «Магістр», «Бакалавр» та «Молодший бакалавр».

З 1 серпня по 5 серпня 2022 року оголошується додатковий набір вступників до фахового медико-фармацевтичного коледжу на основі базової загальної середньої освіти для здобуття за освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр на денну форму навчання за спеціальностями (освітніми програмами) 221 "Стоматологія" (освітньо-професійна програма – стоматологія ортопедична), 223 "Медсестринство" (освітньо-професійна програма – сестринська справа) та 226 "Фармація, промислова фармація" (освітньо-професійна програма – фармація).

Більш детальну інформацію можна  знайти  на офіційному сайті університету https://www.pdmu.edu.ua  або звернутися за адресою:

м. Полтава, вул. Шевченка 23,

тел. (0532) 50-25-66, 56-20-92, 2-08-22