«Профілактика вживання психоактивних речовин»: студенти обговорюють / "Prevention of Psychoactive Substance Use": Students Discuss

08 грудня 2023

7 грудня до кафедри фізики ПДМУ завітала психологиня БО «Світло Надії» Стецович Альона. Вона провела заняття на тему «Профілактика вживання психоактивних речовин» зі здобувачами вищої освіти 2-ого курсу ОПП "Фізична терапія, ерготерапія". Адже саме в цей день 36 років тому Генеральна Асамблея ООН установила Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним оборотом на знак висловлення своєї рішучості підсилювати діяльність зі створення міжнародного співтовариства, вільного від зловживання наркотиками.

На заняття розглянуто види залежностей,  психоактивних речовин та механізм їх нього впливу на організм людини.

"Prevention of Psychoactive Substance Use": Students Discuss

On December 7, Aliona Stetsovych, the psychologist from the NGO "Svitlo Nadii" visited the Department of Physics at PSMU. She conducted a session on the topic "Prevention of Psychoactive Substance Use" with the second-year students of the Physical Therapy and Occupational Therapy program. This date was chosen because 36 years ago, on this day, the United Nations General Assembly established the International Day Against Drug Abuse and Illicit Trafficking to express its commitment to strengthen international efforts to combat drug abuse.

During the session, various types of dependencies, psychoactive substances and the mechanisms of their impact on the human body were discussed.