Профорієнтаційна робота кафедри триває!

09 листопада 2022

Доброю традицією кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією стало проведення екскурсій для учнівської та студентської молоді міста й області з профорієнтаційною метою. Цього разу кафедру відвідали здобувачі освіти фахового медико-фармацевтичного коледжу ПДМУ, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Фармація». Співробітники кафедри розповіли присутнім про роботу свого навчального підрозділу, ознайомили з експозицією музею, навчальними операційними, симуляційним тренінговим центром та сучасними комп’ютерними анатомічними програмами. Колектив кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією бажає майбутнім фармацевтам успіхів у навчанні та подальшого професійного росту!