Проходження виробничої практики здобувачів вищої освіти ОПП «Фармація» другого (магістерського): подробиці тут

24 квітня 2024

22 квітня 2024 року відбулася зустріч представників Полтавського державного медичного університету кафедри фармакології, клінічної фармакології та фармації професора Сергія Ковальова і доцента Наталії Дев’яткіної з представником ТОВ «Ліки Полтавщини», заступником директора з якості Наталією Писаченко. Обговоренню підлягали питання проходження виробничої практики здобувачів вищої освіти ОПП «Фармація» другого (магістерського) рівня.

Practical training for students of the second (Master's) level in Pharmacy: details here

On April 22, 2024, representatives of Poltava State Medical University, Department of Pharmacology, Clinical Pharmacology and Pharmacy, Professor Serhii Kovalev and Associate Professor Nataliia Deviatkina met with a representative of LLC "Liky Poltavshchyny", Deputy Director for Quality Nataliia Pysachenko. The issues of practical training of higher education students of the second (Master's) level in Pharmacy were discussed.