Проєкт «Студент – студенту» сьогодні / The Student to Student project today

05 квітня 2024

Всеукраїнський проєкт «Студент-студенту», який започатковано у 2021 році, продовжує свою роботу. В проєкті здобувачі вищої освіти читають лекції з клінічної фармакології своїм колегам з інших ВНЗ з важливих тем, які недостатньо висвітлені в літературі, або виносяться на самостійне вивчення. Спілкування відбувається в форматі Zoom-конференції та з можливістю переглянути його на каналі Ютуб.

4 квітня 2024 року здобувачі вищої освіти Полтавського державного медичного університету представили лекції за такою тематикою: «Імунотерапія. Клінічна фармакологія імуномодуляторів та інтерферонів» (Сікалюк Діана)та «Клінічна фармакологія моноклональних антитіл» (Віговська Анастасія).

Традиційною ведучою є завідувачка кафедри клінічної фармакології та внутрішньої медицини Харківського національного медичного університету Князькова Ірина. Учасників привітав завідувач кафедри фармакології, клінічної фармакології та фармації Луценко Руслан.

Щиро вдячні колегам з Харківського національного медичного університету за створення даного проєкту, можливість брати у ньому участь, навчатися та розвиватися у такий непростий час для всіх нас.

The Student to Student project today

The all-Ukrainian Student-to-Student project, launched in 2021, continues its work. In the project, higher education students give lectures on clinical pharmacology to their colleagues from other universities on important topics that are not sufficiently covered in the literature or are submitted for independent study. Communication takes place in the format of a Zoom conference and with the ability to view it on YouTube.

On April 4, 2024, the students of Poltava State Medical University presented lectures on the following topics: "Immunotherapy. Clinical pharmacology of immunomodulators and interferons" (Diana Sikaliuk) and "Clinical pharmacology of monoclonal antibodies" (Anastasiшa Vihovska).

The traditional presenter was Iryna Kniazkova, Head of the Department of Clinical Pharmacology and Internal Medicine of Kharkiv National Medical University. The participants were greeted by Ruslan Lutsenko, Head of the Department of Pharmacology, Clinical Pharmacology and Pharmacy.

We are sincerely grateful to our colleagues from Kharkiv National Medical University for creating this project, the opportunity to participate, learn and develop in such a difficult time for all of us.