Проведений тренінг з використанням методу «Дерево проблем».

17 жовтня 2022

Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров’я», викладачкою Полтавського державного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка та інституту економіки та права Наталією Златопольською. Захід був присвячений профілактиці домашнього та гендерно-зумовленого насильства.

Розглянуті  види насильства, способи їх виявлення, проаналізовані причинно-наслідкові зв’язки виникнення насильства, основні законодавчі акти, які захищають права 17 жовтня 2022 року колектив кафедри післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів, лікарі – інтерни та слухачі циклів підвищення кваліфікації зустрілися з соціальним педагогом та свободи людини. А також з’ясовано необхідність розривання «кола насильства», розглянуто реальні життєві ситуації, ідентифіковано наслідки насильницьких дій.

Наприкінці зустрічі для лікарів-інтернів, слухачів та співробітників кафедр був проведений тренінг "Дерево проблем".