Проведено міжкафедральний клінічний розбір пацієнтів

23 листопада 2022

23 листопада 2022 року проведено міжкафедральний клінічний розбір пацієнтів за участю співробітників кафедри сімейної медицини і терапії та кафедри педіатрії №2 з діагнозом «Ювенільний ревматоїдний артрит». У клінічному розборі взяли завідувачі кафедр, доценти, асистенти, лікарі-слухачі ННІПО та лікарі-інтерни зі спеціальностей «Загальна практика сімейна медицина» та «Педіатрія». Два конкретні клінічні випадки представили лікар-інтерн 153-ої групи першого року навчання із фаху «Педіатрія» Каріна Оробей та лікар-інтерн 130 групи першого року навчання з фаху «ЗПСМ» Таїсія Климко. Представлені презентації викликали ряд запитань, на які відповідали як лікарі-інтерни, що проводили курацію хворих, так і співробітники кафедр. Враховуючи інтерес, який викликали представлені клінічні кейси, планується подальше продовження практики міжкафедральних клінічних онлайн-консультацій.