Радіодиктант національної єдності-2023 – «Дороги України» / National Unity Radio Dictation-2023: "Roads of Ukraine"

27 жовтня 2023

Традиційно, в День української писемності та мови співробітники кафедри післядипломної освіти лікарів-ортодонтів та кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів-ортопедів разом зі слухачами циклу «Спеціалізація», клінічними ординаторами-іноземцями долучилися до написання XXIIІ Радіодиктанту національної єдності.

Цього року радіодиктант має назву «Дороги України», текст написала поетеса Катерина Калитко, а прочитав його актор та театральний режисер Олексій Гнатковський, який зіграв Івана Довбуша у фільмі «Довбуш».

Василь Сухомлинський говорив: «Щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити».

National Unity Radio Dictation-2023: "Roads of Ukraine"

Traditionally, on the Day of Ukrainian Literacy and Language, the faculty staff of the Department of Postgraduate Education for Orthodontists and the Department of Postgraduate Education for Dentists, along with the trainees   of the "Specialization" program and foreign clinical residents, joined in writing the XXIII Radio Dictation of National Unity.

This year, the radio dictation is titled "Roads of Ukraine". The text was written by the poetess Kateryna Kalytko, and it was read by Oleksii Hnatkovskyi, the actor and theatrical director, who portrayed Ivan Dovbush in the "Dovbush" film.

Vasyl Sukhomlynsky once said, "To penetrate such a subtle and boundless, grand and multifaceted thing as language, one must love it."