Реалізація неформальної освіти: викладачі також вчаться

03 квітня 2023

У складний для України час науково-педагогічні працівники ПДМУ продовжують здобувати важливі практичні знання шляхом реалізації неформальної освіти. Доцент кафедри педіатрії №1 з неонатологією Юлія Чернявська на базі КП «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» пройшла тренінг з оволодіння практичними навичками «Периферична регіонарна анестезія та advance курс ультразвукової діагностики в інтенсивній терапії» організований ТОВ «Центр хірургічних іновацій». Учасники тренінгу – дитячі лікарі анестезіологи – набули надзивчайно важливих практичних умінь ультразвукової оцінки стану серцево-судинної системи у критично хворих дітей, УЗ-асистованої катетеризації центральних венозних доступів та проведення периферичної регіонарної анестезії у педіатричних пацієнтів.