31 січня 2024

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з раком, 1 лютого о 15:00, запрошуємо ВСІХ студентів  відвідати лекцію на тему: «Роль сімейного лікаря в діагностиці, лікуванні та профілактиці онкологічних захворювань ротової порожнини, шкіри та молочної залози», яка відбудеться на кафедрі онкології та радіології з радіаційною медициною.

Зверніть увагу, що лекція міждисциплінарна, бо рак – це захворювання, яке може запідозрити лікар будь-якої спеціальності, а час тут відіграє чи не найважливішу роль.

Чекаємо на вашу активність, долучайтеся!

On the eve of World Cancer Day, on February 1 at 3:00 PM, we invite ALL students to attend the lecture on the topic: "The Role of a Family Doctor in the Diagnosis, Treatment and Prevention of Oncological Diseases of the Oral Cavity, Skin and Mammary Glands." The lecture will take place at the Department of Oncology and Radiology with Radiation Medicine.

Please note that the lecture is interdisciplinary because cancer is a disease that any doctor of any specialty can suspect, and timing plays one of the most crucial roles here

We look forward to your active participation, do join us!