Розпочали роботу курси підвищення кваліфікації

07 лютого 2023

Попри умови воєнного часу пріоритетним завданням ПДМУ залишається підвищення та вдосконалення ефективності освітнього процесу. З огляду на це науково-педагогічні (педагогічні) працівники університету постійно вдосконалюють свій рівень знань і вмінь, пов'язаних із розвитком сучасних інформаційних технологій та інноваційних методик навчання.

Враховуючи значну кількість науково-педагогічних (педагогічних) працівників ПДМУ, які висловили бажання пройти навчання на курсах підвищення кваліфікації за навчальною програмою «Інформаційні технології у навчанні» й набути нових практичних навичок, навчально-методичним відділом забезпечення якості освіти спільно з кафедрою фізики з 06 лютого 2023 року по 03 березня 2023 року організовано та продовжено курси підвищення кваліфікації за чотирма модулями.

Успішно опанувавши програму навчання і виконавши тестові завдання, науково-педагогічний (педагогічний) працівник отримає свідоцтво про проходження курсів підвищення кваліфікації.