Розпочали роботу курси тематичного удосконалення: “Ендоскопічні функціональні технології в синусохірургії”

22 березня 2023

На кафедрі оториноларингології та офтальмології розпочали роботу курси тематичного удосконалення: “Ендоскопічні функціональні технології в синусохірургії”. Навчання та тренінги проводять провідні фахівці кафедри:  завідувач кафедри Михайло Безега, професор Сергій Безшапочний, професор Юрій Гасюк, доцент кафедри Валерій Лобурець. Слухачі курсів, залучені до роботи на всіх навчальних базах кафедри: ЛОР відділення КП "ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського ПОР", КП «Дитяча міська клінічна лікарня ПМР», а також в клініці "Безега і К⁰", де в них є можливість працювати в операційних та перев’язувальних залах. На курсах опановуються навички роботи з сучасним технічним обладнанням для виконання синусохірургії та особливості його використання у практиці. Отримані знання лікарі зможуть застосовувати у своїй повсякденній практиці.