Розпочалися заняття лікарів – інтернів з фаху «Стоматологія» на циклі «Ортопедична стоматологія»

04 жовтня 2022

3 жовтня 2022р. на кафедрі післядипломної освіти лікарів стоматологів-ортопедів розпочали навчання лікарі-інтерни з фаху «Стоматологія» 214 та 219 груп другого року навчання.

Асистент кафедри Валентина Соколовська розпочала заняття з ознайомлення з планом евакуації та алгоритмом дій під час повітряної тривоги. А також провела виховну годину на тему «Полтава – духовна скарбниця України». Оскільки переважна кількість лікарів-інтернів родом із інших областей України, то знайомство з історією та видатними місцями Полтавщини викликало у них велику зацікавленість.

На фото завучка кафедри Наталія Цветкова разом з лікарями-інтернами проводить клінічний розбір хворого.