Сертифікати «1-ї Зимової Академії «Інфекції та імунітет» Ессен-Полтава» знайшли своїх володарів

03 квітня 2023

В аудиторії № 5 ЗВО ПДМУ по закінченню «1-ї Зимової академії «Інфекції та імунітет» Ессен-Полтава відбулося вручення сертифікатів здобувачам вищої освіти медичних факультетів № 1 та № 2. Спеціальна двотижнева онлайн-програма для здобувачів вищої освіти старших курсів медичних факультетів ПДМУ – «Зимова академія «Інфекції та імунітет» Ессен-Полтава» започаткована Університетом Дуйсбург-Ессена в рамках партнерства з нашим університетом та тривала з 23 січня по 3 лютого 2023 року.

Програма складалась із десяти лекцій, присвячених питанням інфекційних захворювань, імунології, ВІЛ/ СНІДу, які проводили науковці світового рівня університету Дуйсбург-Ессена.

На церемонії вручення сертифікатів обговорені питання щодо удосконалення організації таких шкіл у подальшому та збільшення потенціалу співпраці з європейськими організаторами. Студенти високо оцінили можливості подальшої організації таких навчальних заходів та висловили одностайну підтримку такого напрямку навчання.