Шановні лікарі-стоматологи!

19 січня 2023

Кафедра післядипломної освіти лікарів-стоматологів Полтавського державного медичного університету працює по затвердженому розкладу на 2023 рік. Розроблено нові заходи БПР для лікарів за спеціальностями «Стоматологія», «Терапевтична стоматологія», «Хірургічна стоматологія», «Щелепно-лицьова хірургія»: цикли тематичного удосконалення «Актуальні питання військової стоматології», «Вибрані питання пародонтології»,«Невідкладна допомога на амбулаторному стоматологічному прийомі», «Променева діагностика в стоматології» (тривалістю 2 тижні - 50 балів БПР), симуляційні тренінги «Удосконалення практичних навичок при невідкладних станах в стоматології» «Цифрові технології в променевій діагностиці»(тривалістю 5 днів - 25 балів БПР), науково-практичні конференції – (тривалістю 2 дні- 10 балів БПР).

Також доводимо до Вашого відома, що ввійшов в дію Наказ МОЗ України від 25 листопада 2022 року №2136, яким затверджений «Перелік і термін циклів спеціалізації та тематичного удосконалення», зокрема, введені спеціалізаціїдля лікарів, які не працювали більше трьох років за своєю спеціальністю (раніше передбачалось проходження ними стажування терміном до 6 місяців).

Ознайомитися детально з термінами проведення циклів ви можете на сайті Навчально-наукового інституту післядипломної освіти.

З питань консультацій, реєстрації на курси звертатись до:

старшого інспектора Котової Катерини Павлівни - тел. 050-200-48-06,

доцента кафедри Хміль Тетяни Андріївни – тел .050-588-09-60.