Щоб зберегти здоров'я, треба багато чого знати

07 квітня 2023

До Всесвітнього дня здоров'я служба Студентського омбудсмена ПДМУ разом з Профспілковим комітетом ПДМУ та Республіканським (Громадянським) штабом солідарності  провела волонтерську благодійну акцію "Доступні ліки - в кожен дім". Кожен бажаючий за попередньо поданою заявкою зміг отримати персональний набір-аптечку з необхідними ліками.

Університетська спільнота висловлює вдячність організаторам акції, зокрема, донору - міжнародній гуманітарній місії "INTERSOS", та наголошує на необхідності поєднання навчання з лікувальною і волонтерською роботою.
Головним  скарбом  життя  є  не  землі,  що  ти  їх  завоював,  не  багатства,  що  їх маєш  у  скринях...  Головним скарбом життя є здоров’я, і, щоб його зберегти, потрібно багато що знати. (Авіцена)