Щодня на робочому місці кожен також наближає довгождану Перемогу

07 квітня 2023
Щодня на робочому місці кожен також наближає довгождану Перемогу

Кожного робочого дня, незважаючи на повітряні тривоги, співробітники кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів стоять на варті захисту стоматологічного здоров’я наших воїнів, захисників України. Вони повсякчас надають висококваліфіковану хірургічну амбулаторну допомогу воїнам ЗСУ. Кожен із цих пацієнтів – наш Герой, наша мотивація до боротьби за майбутнє, адже ми у нескінченному боргу перед нашими Захисниками.

Лікарі-інтерни, лікарі-курсанти, разом зі своїми наставниками, доцентами кафедри Світланою Коломієць та Оленою Гуржій  (на фото) здійснюють прийом на найвищому серед можливих у тилу рівні професіоналізму і оснащення.

Це потужний посил для лікарів-інтернів реалізовувати власний професіоналізм, потенціал і допомагати воїнам такого ж самого віку, як і вони самі. Адже спільні зусилля зрештою увінчаються успіхом. Все буде Україна!