«Щось цікаве»: патоморфологи заінтригували

24 травня 2023

Відбулася вікторина із патоморфології під назвою «Щось цікаве». Сім команд змагалися за звання кращих знавців предмету в різноманітних конкурсах на ерудицію, рівень знань, швидкість реакції та креативний підхід до дисципліни! Подібна вікторина проводилася вже вдруге за цей рік, тому деякі завдання були гравцям знайомі, це ребуси, складені студентом Єгором Рибальченком, а деякі були дещо нові. Оцінювали команди журі на чолі з завідувачем кафедри Іваном Старченком. Атмосфера в аудиторії була дуже теплою та дружньою, але перемога все одно знайшла найдостойніших. Ними виявилися гравці команди «Recsis» в складі Євтух Анни, Скрипнік Юлії, Бойчуиа Андрія та Кодака Владислава. Друге місце поділили команди «Тигрові серця» та «Тетрада патоморфологів».

Кафедра вітає і переможців, і всіх учасників! А також висловлює вдячність оргкомітету вікторини, що став ініціатором події та приклав багато зусиль у проведенні, це студенти ІІІ курсу медичного факультету № 1 Сємєняк Таїсія та Єфіменко Єгор. Дякуємо! Сподіваємося, що додали в життя університету щось цікаве, і що й у майбутньому будемо робити наше навчання цікавішим та творчим!