Школярі для усвідомленого вибору майбутньої професії збагатили уявлення про професію лікаря

06 квітня 2023

Цікаво, чи всі випускники навчальних закладів вже визначилися з вибором майбутньої професії та з закладом вищої освіти, у якому хотіли б здобувати відповідну освіту? Між тим, знайомство у стінах саме Полтавського державного медичного університету продовжується! Ще є час приєднатися. На них тут чекають.

Так 5 квітня 2023 року учні 9-ого класу Наукового ліцею № 3 Полтавської міської ради у рамках науково-навчального тижня вже пройшли навіть стажування на кафедрі біології. Для зацікавленої  молоді тут організували і провели майстер-класи з актуальних напрямків медико-біологічних досліджень. Так, викладач, РhD Костянтин Шевченко ознайомив учнів з методикою виготовлення мазку-зішкрябу букального епітелію слизової оболонки щоки, а викладачка, к. біол. наук Олена Клепець прочитала міні-лекцію із основ медичної гельмінтології та відпрацювала зі школярами практичні навички мікроскопічного визначення різних стадій розвитку паразитичних черв`яків, що є збудниками захворювань людини. Юні дослідники проявили високу активність і особисту зацікавленість упродовж проведення практичних занять, а також для усвідомленого вибору майбутньої професії змогли збагатити уявлення про професію лікаря.