Симуляційне навчання на кафедрі хірургії № 1

03 жовтня 2024

Практично-орієнтовані заняття у симуляційному центрі є важливим етапом професійної підготовки майбутніх лікарів. Викладачі кафедри хірургії №1 разом зі здобувачами освіти 2 групи 6-го курсу медичного факультету №2 провели практичне заняття по підготовці до складання ОСП(К)І. Проведення занять в симуляційному центрі дає можливість відточити навички в контрольованому та безпечному середовищі і уникнути ризиків, які могли б виникнути в реальних ситуаціях. Одна з головних переваг симуляційного навчання полягає в можливості повторювати одну й ту ж процедуру стільки разів, скільки потрібно для досконалого опанування. Відпрацювання практичних навичок у симуляційному центрі є невід’ємною частиною сучасної професійної підготовки. Реалістичність, можливість повторення та зворотний зв'язок роблять цей метод навчання надзвичайно ефективним.

Simulation-based Training at the Department of Surgery No. 1

Practically-oriented sessions at the Simulation Center are a vital stage in the professional training of future doctors. Faculty members of the Department of Surgery No. 1, together with the 6th year students of group 2 from Medical Faculty No. 2, conducted a practical session in preparation for the OSCE. Conducting sessions at the Simulation Center allows the honing of skills in a controlled and safe environment, minimizing the risks that could arise in real-life situations. One of the key advantages of simulation-based learning is the ability to repeat the same procedure as many times as needed for mastery. Practicing practical skills in the Simulation Center is an integral part of contemporary professional training. Realism, repetition, and feedback make this teaching method extremely effective