Симуляційний центр ЗВО ПДМУ: хроніка подій

14 квітня 2023

13 квітня 2023 року на базі Симуляційного центру Полтавського державного медичного університету проведена робоча нарада з питання організації та проведення ОСП(К)І за ОПП «Медицина» і ОПП «Педіатрія» для здобувачів ступеня вищої освіти на другому магістерському рівні за співголовуванням Гаранта ОПП «Медицина», професора Ігоря Скрипника та Гаранта ОПП «Педіатрія», професорки Тетяни Крючко, за участі Голови екзаменаційної комісії за ОПП «Медицина» та ОПП «Педіатрія», професора Валерія Похилька, відповідальної за підготовку до проведення ОСП(К)І за ОПП «Медицина» та ОПП «Педіатрія», доцентки Оксани Саргош, деканів Лілії Бурі, Миколи Рябушка, Дениса Капустянського. На нараду були запрошені завідувачі кафедр та відповідальні за проведення ОСП(К)І.

На засіданні обговорені питання щодо змісту завдань та готовності станцій, алгоритму ОСП(К)І з урахуванням особливостей його проведення для іноземних здобувачів вищої освіти. Обговорений проєкт наказу про проведення атестації здобувачів освіти 6-ого курсу за ОПП «Медицина» і ОПП «Педіатрія» з визначенням членів екзаменаційної комісії та комісії з апеляції, персонального складу екзаменаторів.