Скарбничка студентських перемог продовжує наповнюватися

03 травня 2023

Останній тиждень став хвилюючим для  гуртківців кафедри гістології, цитології та ембріології,  оскільки вони активно брали участь у студентських наукових конференціях у Вінниці та Одесі, гідно представлявляючи власні результати наукових досліджень.

У Вінницькому національному медичному університеті ім. М. І. Пирогова 21₋22 квітня відбулася ХХ Наукова конференція студентів та молодих вчених з міжнародною участю «Перший крок в науку – 2023», де кафедру гістології, цитології та ембріології гідно представили Вячеслав Михайленко (3 курс, 8 група НТН ОПП «Медицина») та Андрій Сидоренко (6 курс, 8 група ОПП «Медицина») з доповіддю: «Вплив довгодтривалої дії триптореліну ембонату на морфофункціональний стан мікроциркуляторного русла підшлункової залози», під керівництвом професора Володимира Шепітька та доцентки Наталії Борути. Наші студенти посіли I місце.

27₋28 квітня 2023 року в онлайн форматі в Одеському національному медичному університеті відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» (для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня), присвячена 95-річчю з дня народження професора Прокопової Людмили Василівни, де нашу кафедру продовжував представляти Андрій Наливайко (6 курс, 8 група ОПП «Медицина») з доповіддю: «Зміни гепатоцитів щурів в умовах оксидативного стресу викликаного триптореліном». Робота виконана під керівництвом доцента  Євгена Стецука та викладачки Марії Рудь, учасник заходу отримав диплом ІІІ ступеня.

Колектив кафедри привітав переможців цінними та солодкими подарунками.