Скажи наркотикам "НІ"!!! / Say NO to drugs!!!

08 листопада 2023

Сьогодні волонтери загону «Єдність» ПДМУ зустрілися зі старшокласниками Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 ім. І.П. Котляревського. Говорили з учнями про вплив наркотиків на організм людини.

Наркоманію називають чумою XX століття, соціальною трагедією сучасності. Наркоманія породжує низку проблем, з якими потім самотужки не впоратися. Вона руйнує людське здоров’я, забирає життя!

Сподіваємось, що змогли переконати підлітків у шкідливості наркотиків для організму кожної людини та для соціуму загалом.

"НІ" - НАРКОТИКАМ, "ТАК" - ЖИТТЮ!!!

Say NO to drugs!!!

Today, volunteers of the PSMU volunteer group "Unity" met with high school students of Poltava City Multidisciplinary Lyceum No. 1 named after I.P. Kotlyarevsky. We talked with schoolchildren about the effect of narcotics on the human body.

Drug addiction is called the plague of the 20th century, a social tragedy of our time. Drug addiction creates a number of problems that cannot be dealt with on your own. It destroys human health, takes life!

We hope that we were able to convince teenagers of the harmfulness of narcotics for the body of each person and for society in general

SAY "NO" - TO DRUGS, "YES" - TO LIFE!!!