Слухачі мали можливість опановувати нові та вдосконалювати раніше набуті компетентності на курсах підвищення кваліфікації у ПДМУ

26 листопада 2023

Навчально-методичним відділом забезпечення якості освіти організовано та проведено курси підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників за навчальною програмою "Моніторинг якості вищої освіти." Вони тривали з 06 по 17 листопада 2023 року на базі Полтавського державного медичного університету. Слухачі мали можливість опановувати нові та вдосконалювати раніше набуті компетентності з питань організації моніторингу в освітньому процесі, розробки критеріїв та діагностичного інструментарію для проведення моніторингових досліджень, розробки та впровадження заходів щодо підвищення якості освіти та освітньої діяльності, забезпечення її відповідності сучасному рівню розвитку освіти, науки, потребам ринку, вимогам законодавства; принципам, процедурам оцінювання та питанням акредитації освітніх програм.

Слухачі курсів можуть отримати відповідні свідоцтва про проходження ними курсів у кабінеті № 209 морфологічного корпусу.

Advanced training courses at PSMU to acquire new competencies and enhance previously gained skills

The Educational and Methodological Department for Quality Assurance organized and conducted professional development courses for academic staff on "Monitoring the Quality of Higher Education." The courses took place from November 6 to November 17, 2023, at Poltava State Medical University. Participants had the chance to acquire new knowledge and improve their existing competencies in the organization of monitoring in the educational process, development of criteria and diagnostic tools for conducting monitoring research and the design and implementation of measures to enhance the quality of education and educational activities.

The topics covered also included ensuring compliance with contemporary levels of education and science, meeting market needs, adhering to legislative requirements, principles of evaluation procedures, and issues related to the accreditation of educational programs.

Attendees of the courses can receive corresponding certificates for completing the courses at Room No. 209, Morphology Bld.