Співпраця продовжується: Онлайн майстер-клас від викладачів ЗВО ПДМУ для студентів Університету Ворика (Велика британія)

10 лютого 2023

8 лютого 2023 року доцент кафедри іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Юлія Лисанець провела онлайн майстер-клас “Metaphorical Term Formation as a Challenge for Medical Translation and Cross-cultural Communication” для студентів Університету Ворика (Велика Британія) на запрошення кафедри перекладу та міжкультурної комунікації британського вишу.

Захід відвідали студенти Школи сучасних мов і культур, які вивчають теорію і практику перекладу. У ході майстер-класу студенти дізналися про особливості метафоричного термінотворення в сучасному медичному дискурсі, опанували ключові стратегії й тактики при перекладі метафор у медичній термінології. Наприкінці заходу відбулася жвава дискусія за модерації доцента кафедри перекладу та міжкультурної комунікації Університету Ворика Ольги Кастро.