Співробітники кафедри отоларингології з офтальмологією на базі ЛОР – відділення КП «ПОКЛ ім. Скліфосовського ПОР» готові цілодобово надавати кваліфіковану медичну допомогу воїнам ЗСУ

06 березня 2023

Співробітники кафедри отоларингології з офтальмологією на базі ЛОР – відділення КП «ПОКЛ ім. Скліфосовського ПОР» постійно надають допомогу пораненим бійцям ЗСУ. У таких пацієнтів діагностуються патології різного рівня складності, які потребують хірургічного лікування. Завідувачем кафедри Михайлом Безегою був прооперований пацієнт з первинним діагнозом: «Хронічний гемісинусит, стороннє тіло». Під час складної ендоскопічної операції з комірок гратчастого лабіринту та носової переділки були видалені фрагменти уламків снаряду. Після проведеного лікування та післяопераційної реабілітації пацієнт виписаний з одужанням. Колективи кафедри та ЛОР-відділення бажають здоров’я та наснаги воїнам ЗСУ, що боронять терени нашої Батьківщини, та готові цілодобово надавати кваліфіковану медичну допомогу усім, хто її потребує.