Стажування за кордоном: відгуки студентів

17 лютого 2023

Ми продовжуємо публікації відгуків від наших студентів, які проходять навчання за кордоном. Пропонуємо вашій увазі відгук студентки 5 курсу медичного факультету№ 1 Валерії Меншикової.

«Я, студентка 5 курсу медичного факультету №1, наразі проходжу стажування в Університеті Глазго.  Навчання відбувається на базі Університетської клініки імені святої Єлизавети безпосередньо у відділеннях клініки, де ми маємо можливість спостерігати за роботою лікарів однієї з найкращих клінік Об'єднаного Королівства. Заняття ведуться англійською мовою.

Дуже вдячна своїй alma mater - Полтавському Державному медичному університету за надану можливість отримати безцінний досвід. Безмежно вдячна University of Glasgow за запрошення, а також за підтримку українських студентів».