Стоматологи усього світу, єднаймося!

09 лютого 2023
Стоматологи усього світу, єднаймося!

9 лютого – щорічно у світі вся професійно налаштована спільнота відзначає Міжнародний День стоматолога.

Полтаву здавна називають стоматологічною Меккою, куди до ЗВО ПДМУ, який славиться відомими іменами науковців лікарів-стоматологів і знаними далеко за межами України висококваліфікованими випускниками, щороку прагнуть потрапити на навчання вступники із усіх куточків власної країни і Далекого Зарубіжжя. Їх об`єднує свята пюбов до медицини та палке прагнення й собі стати професіоналами. Є у кого тут навчатися, є й безмежні можливості тут для реалізації власних здібностей.

Зі Святом, вельмишановні Викладачі, Студенти та Випускники стоматологічного факультету ЗВО ПДМУ! Хай не згасає у ваших серцях запалений вашими вчителями в університетських стінах натхненний вогонь пізнання і самовдосконалення у професії, яка робить людей здоровими та щасливими!