Стоматологічна просвіта молодших школярів – запорука здоров’я нації

15 вересня 2023

Навіть в умовах воєнного стану майбутні дитячі лікарі-стоматологи піклуються про стоматологічну освіту наймолодших школярів. Учні 1-А, 1-Б, 2-А та 3-А  Полтавського навчально-виховного комплексу № 16 (директор Віктор Явтушенко)  зі своїми класними керівниками Валентиною Свіколкіною, Тетяною Комановою, Оленою Степананко та Світланою Сипко  радо зустрічали лікарів-курсантів та асистентів кафедри дитячої стоматології (зав.кафедрою проф.Ольга Шешукова).

Цікаве спілкування про здоров’я зубів і ясен, найкращих помічників  - зубну щітку і пасту та  здорове харчування захопило малюків. Асистенти кафедри Анна Мосієнко та Катерина Казакова разом лікарями циклу спеціалізації Бейгул Вікторією, Бірюкової Юлією та  Анікіною Валерією провели уроки гігієни з демонстрацією алгоритму чистки зубів. Учні отримали корисні навички в та були нагороджені Дипломами зубних захисників. «Посмішка – це як любов. На все життя» - такі слова почули наприкінці бесіди від одного з учнів лікарі-курсанти.