«Стоп, остеопороз!»: лекція для медичної спільноти

08 травня 2023

Професором кафедри пропедевтики внутрішньої медицини Наталією Чекаліною та аспіранткою кафедри Вікторією Плаксою проведено бінарну лекцію для лікарів різних фахів медичного центру «Мій лікар» на тему «Стоп, остеопороз!». Метою заходу було привернути увагу медичної спільноти до проблеми порушення мінеральної щільності кісток, що є однією з найчастіших причин інвалідизації працездатного населення та набуває характеру світової пандемії в умовах сучасного екологічного середовища та інших факторів патогенного впливу.

Практичним сегментом роботи у даному напрямку є проведення скринінгу остеопорозу методом ультразвукової денситометрії, яке здійснюється на кафедрі пропедевтики внутрішньої медицини аспіранткою Вікторією Плаксою, з розробкою подальшої програми профілактичних та лікувальних заходів.