Стратегія перемоги: анатомічні знання у боротьбі за першість!/ Victory strategy: anatomical knowledge in the fight for the supremacy!

25 березня 2024

На кафедрі анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Анатомія людини» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Переможцями І етапу Всеукраїнської олімпіади з анатомії людини серед здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти стали:

І місце – Олександр Донченко (ОПП Стоматологія ортопедична);

І місце – Галина Олексенко (ОПП Фізична терапія, ерготерапія);

ІІ місце – Катерина Алєксандрова (ОПП Фізична терапія, ерготерапія);

ІІ місце – Роман Чорний (ОПП Фізична терапія, ерготерапія);

ІІІ місце – Поліна Решетило (ОПП Фізична терапія, ерготерапія);

ІІI місце – Євгенія Захаренко (ОПП Фізична терапія, ерготерапія).

Колектив кафедри вітає усіх учасників олімпіади. Ми пишаємося вашою відвагою та бажанням поширювати свої знання. Не бійтеся проявляти себе, виходьте за межі звичайного та пробуйте щось нове. Виклики самим собі – це завжди ключ до розвитку та вдосконалення. Кожен невідомий крок, який ви робите, веде до нових здобутків.

Пам'ятайте, що ми завжди підтримуємо вас на цьому захоплюючому шляху вивчення анатомії. Завдяки вашій роботі ми разом творимо майбутнє науки!

Victory strategy: anatomical knowledge in the fight for the supremacy!

The Department of Anatomy with Clinical Anatomy and Operative Surgery held the first stage of the All-Ukrainian Student Olympiad in "Human Anatomy" for the first (bachelor's) level of higher education.

The winners of the first stage of the All-Ukrainian Olympiad in Human Anatomy among applicants for the first (bachelor's) level of higher education are as follows:

First place - Oleksandr Donchenko (EPP Dental Prosthetics);

I place - Halyna Oleksenko (EPP Physical Therapy, Ergotherapy);

II place - Kateryna Aleksandrova (EPP Physical Therapy, Ergotherapy);

II place - Roman Chornyi (EPP Physical Therapy, Ergotherapy);

III place - Polina Reshetylo (EPP Physical Therapy, Ergotherapy);

III place - Yevheniia Zakharenko (EPP Physical Therapy, Ergotherapy).

The staff of the department congratulates all the participants of the Olympiad. We are proud of your courage and desire to expand your knowledge. Don't be afraid to express yourself, go beyond the ordinary and try something new. Challenging yourself is always the key to development and improvement. Every unknown step you take leads to new discoveries and achievements.

Remember that we are always here to support you on this exciting journey of learning anatomy. Thanks to your work, we are creating the future of science together!