Студент ПДМУ отримав Диплом І ступеня на секції «Normal and abnormal morphology»

01 травня 2023

Студентська наукова група кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією представила Полтавський державний медичний університет на ХХVІІ Міжнародному медичному конгресі студентів та молодих учених «Майбутнє за наукою» у Тернопільському національному медичному університеті імені І. Я.Горбачевського, який відбувся в онлайн форматі. Староста студентської наукової групи Копитько Назар (ІІІ курс, 1 група медичного факультету № 1) отримав Диплом І ступеня на секції «Normal and abnormal morphology».

Колектив кафедри вітає переможця та бажає подальших наукових досягнень під мирним небом України!