Студент ПДМУ привіз ще один Диплом переможця із науково практичної конференції в Одесі

02 травня 2023

Чергову перемогу отримав староста студентської наукової групи кафедри анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією Копитько Назар (1 група ІІІ-го курсу медичного факультету № 1). Диплом ІІ ступеню він одержав за участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» для здобувачів освіти другого (магістерського) рівня, яка присвячена 95-річчю від дня народження професора А. В. Прокопової, яка відбулася в Одеському національному медичному університеті.

Вітаємо молодого науковця з перемогою та бажаємо нових досягнень на ниві науки у вільній Україні!