«Студент-викладач»: ділова гра

29 травня 2023

Звикли до того, що викладачі суворі, а студенти слухняні? Тож яка може бути між ними гра? А от може! Читайте далі!

На кафедрі анатомії з клінічною анатомією та оперативною хірургією проведено у формі інтерактивної ділової гри «Студент-викладач» практичне заняття зі студентами групи 1-ФЕТ, які навчаються за ОПП «Фізична терапія, ерготерапія». У якості викладача свої сили випробувала Вероніка Величко; а за усім уважно спостерігали викладачі та представники студентської наукової групи кафедри. І студенти продемонстрували високий рівень підготовки із розділу «Фізіологія рухової активності» та ще й були неабияк задоволені організацією проведення заняття у форматі ділової гри та отриманими по її завершенні гарними оцінками.