Студент ЗВО ПДМУ відзначений медаллю “За військову службу Україні”

21 квітня 2023

Витяг з Указу Президента України №229/2023 від 17.04.2023 року

«Про відзначення державними нагородами України»

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку постановляю:

Нагородити медаллю “За військову службу Україні”

СОКОЛЕНКА Антона Анатолійовича — молодшого сержанта, операційного медичного брата хірургічного відділення в/ч …. (Полтавський обласний військовий госпіталь).

Від імені ректора ЗВО ПДМУ, професора Вячеслава Ждана голова ветеранської організації університету Віктор Лебедєв та голова профспілкової організації студентів ПДМУ Володимир Добровольський привітали здобувача вищої медичної освіти 5-ого курсу медичного факультету № 1 Антона Соколенка, який проходить військову медичну службу у ЗСУ, з нагородою Президента України та побажали йому здоров’я, щастя, успіхів і Перемоги нам усім!

Університетська спільнота вітає вас, вірить ЗСУ й у непереможність Українського народу! Повертайтесь живим і здоровим! Слава Україні!