Студенти, майбутні стоматологи, в авангарді новітньої стоматологічної практики

20 березня 2023

17-18 березня за підтримки Служби Студентського Омбудсмена ПДМУ, організаторів Олександра Кириленка, Марії Кириленко, БФ «Тил Полтава», ТОВ «Професорська стоматологія» та кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів ПДМУ здобувачі вищої освіти на стоматологічному факультеті взяли участь в організації та проведенні благодійної міжнародної науково-практичної конференції "Модерн Української Стоматології" у складі організаційного комітету. Програма конференції складалася з урахуванням та на вимогу сучасної стоматологічної практики: особливості дитячого стоматологічного прийому; методологія лікування захворювань пародонту у вагітних жінок; новітні цифрові методи діагностики та лікування в ортопедичній стоматології та багато іншого. Окрім отримання актуальних знань у рамках неформальної освіти та практичних soft-skills з організації та менеджменту, студенти мали змогу на власному досвіді спробувати новітній стоматологічний інструментарій та лікарські засоби, а також поспілкуватися та набратися персонального досвіду ведення надскладних стоматологічних кейсів у найкращих професіоналів стоматологічної галузі.

Університет пишається своїми студентами і випускниками та нагадує, що професіональний ріст кожного лікаря починається зі студентської лави і ніколи не завершується.

Vivat universitates! Vivant professores! Vivat membrum quodlibet!