Студенти ПДМУ, члени наукової групи «Лабораторна діагностика» кафедри фізіології здобули перемогу на фестивалі

03 квітня 2023

На базі Харківського національного медичного університету завершився Фестиваль молодіжної науки «Медицина третього тисячоліття». У ньому взяли участь учасники наукової групи «Лабораторна діагностика» кафедри фізіології.

З усними доповідями у секції «Експериментальна та теоретична медицина» виступили Зезекало Анастасія та Мягкохліб Анатолій, студенти 4-ого курсу медичного факультету № 1, які за рішенням журі конкурсу посіли почесне 3-е місце та отримали Диплом.

З усною доповіддю у секції «Інфекційні хвороби, епідеміологія, дерматологія» виступив Хайрддін Хасан, студент 5-ого курсу міжнародного факультету. (Науковий керівник – к. біол. .н., доцент Тетяна Мамонтова).

Ми пишаємося здобутками наших молодих науковців, які на високому рівні представили студентське наукове дослідження ПДМУ. Бажаємо подальших успіхів у роботі учасникам наукової групи та науковому керівнику!